Ostrzeżenia pogodowe drogą mailową!

Nasze ostrzeżenia meteorologiczne są jeszcze na etapie ręcznie wystawianych prognoz graficznych, lecz do końca roku system zostanie zautomatyzowany. Regularnie wydawane ostrzeżenia, nowa mapa graficzna, jeszcze większa dokładność i zależność od poprawionych dla każdego powiatu danych z czterech, niezależnych modeli synoptycznych – to nas czeka w przeciągu najbliższego roku.

Już teraz osiągnęliśmy bardzo dużą sprawdzalność, zwłaszcza ostrzeżeń wiatrowych. Dopracowana przez Freyja Studios mapa, oraz kolorystyka sprawiły, że ostrzeżenia są dużo bardziej czytelne. Pracujemy obecnie nad modernizacją systemu dystrybucji ostrzeżeń, mapy będą interaktywne i z podziałem na powiaty.

Już teraz jednak można korzystać testowo z kanału ostrzeżeń email. Wraz z nowym rokiem uruchomiliśmy opcję ostrzegania przez pocztę elektroniczną. Kiedy pojawi się ostrzeżenie, wysyłamy mapę, oraz ostrzeżenie tekstowe w formie pdf na wskazany adres mailowy. Ofertę kierujemy głównie do mediów, dla osób prywatnych przygotujemy osobny kanał ostrzeżeń, związany z testową wersją systemu PSOP.

Wszystkie zainteresowane portale informacyjne, rozgłośnie radiowe, gazety, stacje telewizyjne, a nawet OSP, komisariaty policji, czy urzędy miejskie i gminne zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Subskrypcja jest bezpłatna. Wysyłamy jedynie ostrzeżenia pogodowe, jeżeli takowe wystąpią, oraz ewentualne ich aktualizacje.

Aby zapisać się do programu, wystarczy wysłać maila na adres biuro@burzelniska.pl, z prośbą o dołączenie do listy. W treści prosimy podać nazwę redakcji, oraz lokalizację siedziby w celach statystycznych.